WOLNE TAŃCE to zajęcia online, gdzie podążając za moimi wskazówkami pozwolisz swojemu ciału na ruch. 

To przede wszystkim czas dla Ciebie. Czas na spotkanie ze sobą.  Czas, w którym połączysz się ze swoim ciałem i swoimi emocjami.  Czas , w którym umysł będzie mógł odpocząć. 


W trakcie zajęć poczujesz:
* większy kontakt z ciałem
* uziemienie
* wyciszenie myśli
*przepływające emocje i połączenie ze sobą
*full obecność i bycie tu i teraz

Umysł staje się wyciszony, ale aktywny.  To jest moment gdzie może zacząć się magia. W tej ciszy usłyszysz głosy płynące z Twojego ciała. Może uwolnią się emocje, na które nie było przestrzeni w codziennym biegu. Może usłyszysz rozwiązanie na problem, z którym się mierzysz. A może przyjdzie do Ciebie jaki następny krok możesz zrobić, aby zbliżyć się do swoich marzeń. 

Mobirise
Mobirise

Praktyka pozwoli Ci pogłębić:

* zaufanie do ciała i swojej intuicji, które przełoży się na podejmowanie decyzji

* wyobraźnię i kreatywność
* uważność na sygnały płynące z ciała

* akceptację siebie, swojego ciała i tego jak się porusza
* dostęp do swoich emocji i wskazówek jakie od nich płyną

Mobirise
To czas, w którym skupisz się na sobie i swoim przepięknym wewnętrznym świecie!


Termin zajęć: 18.06.2024 - godzina 20:00 

Zajęcia potrwają około 45 minut i odbędą się na platformie ZOOM. Później będziemy mieć czas na krótką rozmowę i podzielenie się odczuciami i integrację.

Jeśli nie możesz być z nami w tym terminie - nie przejmuj się! Zajęcia będą nagrywane i możesz je odtworzyć w wybranym dla siebie momencie.

Jednak zachęcam do udziału na żywo, wspólna energia działa <3

Te zajęcia są dla Ciebie jeśli:
-jesteś w procesie rozwoju i pragniesz wprowadzić ten rozwój na poziomie ciała
- wiesz, że rozwój na poziomie umysłu i wiedzy to nie wszystko i pragniesz wsparcia w "ucieleśnieniu"
-masz w sobie ciekawość do odkrywania swojego wnętrza
- czujesz, że Twoje ciało się z Tobą komunikuje, ale czasem trudno jest Ci odczytać co do Ciebie mówi

Koszt: 

-69 zł 

 "Bardzo Ci dziękuję za to spotkanie. To był dzień, w którym przechodziłam przez trudne emocje, a to ćwiczenie pomogło mi wrócić z powrotem do siebie. Cudownie jest czuć to połączenie, zrelaksowanie i całkowite odprężenie"

"Dla mnie nieopisanym plusem jest ta forma. Bezpieczne atmosfera własnego domu, własnej podłogi, niezwracanie uwagi na otoczenie i innych ludzi. Twoja obecność i prowadzenie były mega komfortowe i ułatwiające wszystko."

"Dziękuję, że robisz takie rzeczy, Pozwoliłam swojemu ciało, aby robiło to co chce, nawet jak w mojej ocenie było to dziwne. Pozwoliłam mu po prostu działać i wszystkie myśli zniknęły. Bardzo uwalniające i piękne doświadczenie.

Mobirise

Chcę usłyszeć głos płynący z mojego ciała i mam odwagę połączyć się ze swoimi emocjami!

Zajmuję się tańcem od 20 lat. Jako dziecko występowałam na zawodach, a później przerodziło się to w profesjonalną scenę, spełniałam marzenia tańcząc na największych scenach w Polsce, odwiedzając szkoły tańca w Los Angeles i Londynie, występując u boku gwiazd w Teatrze i w Telewizji. 

W pewnym momencie jednak zagubiłam gdzieś wolność i radość , które tak naprawdę były impulsem, że w ogóle zaczęłam tańczyć. Ciągłe ocenianie i pilnowanie ciała potrafi być przytłaczające. 

Coś co dla jednych może być postrzegane jako krok w tył dla mnie było krokiem do przodu. Musiałam wrócić do korzeni, do beztroskiego swobodnego poruszania się do muzyki.

Dzięki temu poczułam na nowo radość z tańca, ale nie tylko. Zaprocentowało to większą pewnością siebie oraz zaufaniem do siebie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Niesamowite było dla mnie obserwowanie jak myśli, które pojawiają mi się w trakcie przekładają się później na moje funkcjonowanie w życiu. Powrót do takiego prostego ćwiczenia pozwolił mi jeszcze pogłębić moją relację z ciałem oraz jego świadomość. Regularna praktyka pomogła mi wypracować lepszą koncentrację i przygotowała na coraz większe wyzwania. 

Praktykowanie samemu nie jest jednak takie proste. Tak stanąć i po prostu zacząć tańczyć. I jeszcze się nie oceniać…? 


Prowadząc warsztaty od ponad 10 lat wypracowałam metody, które tworzą bezpieczną atmosferę i pomogą uruchomić Twoje ciało bezoceniania sposobu w jaki ono się porusza. 

- absolwentka "Dana Foglia mentorship program" w Los Angeles i Londynie
- choreografka takich spektakli jak: "1989", "Priscilla królowa Pustyni", "Varietes Great Revue"
-  tancerka scen muzycznych w Polsce.. Występowała w takich spektaklach jak: "Blaszany Bębenek" „Mistrz i Małgorzata”, "Mock - Czarna burleska", „Trzej Muszkieterowie” ,Gala Przeglądu Piosenki Aktorskiej „Koniec” .
- wieloletnia instruktorka tańca, prowadziła warsztaty w Polsce i za granicą.
-absolwentka pełnego kursu aktorskiego w technice Meisnera

Barbara Olech

choreograf, tancerka, pedagog

INFO:

Polityka Prywatności

Regulamin WOLNE TAŃCE

Wszelkie aktualne informacje dotyczące kursów oraz warsztatów znajdziecie na fb. 

TELEFON:

+48503046848

EMAIL:

kontakt.nascenie@gmail.com

Mobirise web page creator - Try here