Summer Experience SPIRITUAL to czterodniowa głęboko transformacja poprzez taniec i aktorstwo.   To czas na doświadczanie siebie, swojej relacji z otaczającym światem, czas, w którym odpoczniesz od codzienności, a jednocześnie intensywnie popracujesz. To miejsce gdzie naprawdę będziesz mogła być sobą. To nawiązanie bliższej relacji ze swoim ciałem i przyglądanie się swoim emocjom, które pozwolą nam na wyciszenie myśli i poczucie relaksu na zupełnie innym poziomie. To przestrzeń, w której zaczyna się magia...

Możesz się spodziewać:

- pobudzenia kreatywności

 - aktorstwa skupionego na prawdziwym wyrażaniu emocji oraz relacji z partnerem
- pobudzenia kreatywności

 -techniki tanecznej, która będzie służyła nawiązaniu lub pogłębieniu relacji ze sobą

- poznania inspirujących ludzi z pasją

- magicznej i bezpiecznej przestrzeni, w której nie będziesz się bał popełniać błędów i próbować

- możliwości poznania i wsłuchania się w siebie i swoje potrzeby

- wspierającej grupy

- inspiracji do szukania własnej ścieżki

- swobodnego wyrażania emocji

- głębokiej sesji oddechowej, która da Ci przepiękny dostęp do emocji

- czasu dla siebie i ze sobą

- wakacji i intensywnej pracy jednocześnie:)

a to nasza wyjątkowa kadra...

Barbara Olech

choreografka, tancerka

Basia zadba o Twoje ciało i emocje. Dzięki niej poczujesz inspirację i odwagę do pracy z ciałem i muzyką. Pozwolisz sobie na uwalnianie emocji i komunikowanie się ze światem poprzez ruch. Sprawia, że nawet najbardziej "uparci" potrafią pokochać taniec i poruszanie się przynosi im ogromne wzruszenie i satysfakcję. 

Absolwentka Dana Foglia Mentorship program w Los Angeles i Londynie, stworzyła choreografię do licznych spektakli w całej Polsce m.in. do "Priscilli" TM Capitol czy wielokrotnie nagradzanego hitu zeszłego sezonu Teatru Słowackiego i Teatru Szekspirowskiego "1989". Absolwentka pełnego treningu aktorskiego w Technice Meisnera. Możecie ją zobaczyć m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol oraz Teatrze Variete w Krakowie.

Mikołaj Woubishet

aktor, reżyser

Mikołaj ma ogromny dar komunikacji i sprawia, że każdy czuje się widziany. Buduje przestrzeń, w której masz odwagę zmierzyć się z najróżniejszymi zadaniami. Niezwykle czujnie omawia każde ćwiczenie i dba o każdego uczestnika. Zaraża swoją wyobraźnią , kreatywnością i pasją. 


Związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Syrena i Teatrem Komedia w Warszawie.
Absolwent AST we Wrocławiu oraz coachingu na SWPSie.
Wieloletni wykładowca Studium Musicalowego Capitol. Występował także w licznych serialach oraz filmach. Pomysłodawca i asystent reżysera spektakli: "Umwuka" oraz wielokrotnie nagradzanego "Czekając na Otella" Laureat nagrody Grand Prix na XXIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Agnieszka Burzyńska

trenerka oddechu

W jej obecności poczujesz bezpieczeństwo i niezwykłe wyciszenie. W raz z oddechem zaprosi Cię w podróż, w której znajdziesz przestrzeń na integrowanie procesów, relaksację i uwolnienie emocji. Jej głos sprawia, że czas dookoła zwalnia, a wszystkie mięśnie puszczają napięcie i stres. 


Terapeutka oddechu i integracji doświadczeń psychodelicznych, trenerka technik relaksacji, coach naturalnego odżywiania, promotorka zdrowego stylu życia. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski z tytułem magistra pedagogiki, a następnie Szkołę Trenerów Oddechu Prana Vision Rani Spets Edgren (w której od 4 lat gościnnie uczy), Psychodietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz kurs masażu MA-URI.

Mobirise

Cena : 
- 3100 zł przy zapisie od 1.06Płatność podzielona jest na dwie części:

Zadatek w wysokości 400 zł płatny do 7 dni od zapisu oraz reszta kwoty do 15.06. 

Ten wyjazd jest dla Ciebie jeśli:


 • pragniesz uwolnić swój twórczy potencjał, rozwinąć swoją kreatywność i myśleć nieszablonowo.
 • poprzez swobodny taniec oraz aktorstwo masz odwagę uwolnić swoje emocje i dzięki temu zrobić w ciele przestrzeń na nowe. Poczujesz się lżej, a napięcie , które być może nosisz w sobie na codzień bardzo się zmniejszy. 
 • chcesz poznać ludzi, którzy myślą i czują podobnie do Ciebie. Relacje nawiązywane w takiej bliskości być może zostaną z Tobą na bardzo długo. 
 • chcesz doświadczyć głębokiej jedności ciała i umysłu podczas sesji oddechowej. Pozwoli  Ci ona zintegrować zachodzące w Tobie procesy oraz da dostęp do fizycznego, emocjonalnego i duchowego uzdrowienia.
 • pragniesz bez problemu odpowiadać sobie na pytanie "co czuję" ;)
 • chcesz nawiązywać głębsze relacje, rozwinąć swoje umiejętności słuchania oraz komunikowania się
 • ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i duchowy, wiesz, że czytanie książek to nie wszystko i że aby ruszyć dalej potrzebujesz uruchomić swoje ciało
 • masz w sobie odwagę i gotowość do eksplorowania swojej wrażliwości 

WARSZTATY TANECZNE "WOLNE TAŃCE"  - to zajęcia skoncentrowane na improwizacji. Przyjrzysz się sposobowi w jaki się poruszasz, językowi swojego ciała oraz przepływie energii.  Poznasz głębiej w jaki sposób komunikuje się z Tobą Twoje ciało i co chce Ci powiedzieć. Pozwolisz, aby z ruchem wyraziły się emocje, które pozwolą Ci przetransformować zachodzące w Tobie procesy.  Poczujesz przyjemny spokój w umyśle, a myśli, jeśli się pojawią, będą przejrzyste i klarowne. Będziesz wyciszony, ale aktywny. To wszystko pozwoli Ci się wznieść na jeszcze wyższy poziom!

 prowadzenie: Barbara Olech

Mobirise


WARSZTATY AKTORSKIE - to zajęcia, które pobudzą Twoją wyobraźnię. Twoje budowanie relacji wzniesie się na nowy poziom, dzięki umiejętności słuchania oraz wyrażanie siebie. Przyjrzysz się bliżej swoim emocjom, zobaczysz w bezpiecznym środowisku jak reagujesz w różnych sytuacjach. Poznasz siebie jeszcze bliżej, a może dzięki zajęciom uwolnisz emocje , które były niemożliwe do wyrażenia funkcjonując na codzień w społeczeństwie.


prowadzenie: Mikołaj Woubishet

Mobirise


WARSZTATY JESTEM TU I TERAZ - Warsztat, który wesprze Cię w głębokim relaksie i odkrywaniu siebie. W bezpiecznej, wspierającej przestrzeni zaproszamy Cię w podróż.
Poprowadzi Cię moc medycyny oddechu, moc medycyny ceremonialnego kakao i moc wibracji instrumentów. Siądziemy w kręgu. Przywitamy nasze serca. Wypowiemy swoje pytania, troski, cele, marzenia. W intensywnej trwającej godzinę sesji oddechowej spotkasz się z sobą na głębszym poziomie. Po sesji będzie czas na integrację doświadczenia, pytania i opowieści doświadczeń.

Następnie wypijemy ceremonialne kakao, które otula, otwiera serce i zaopiekuję się Tobą w czuły sposób ale też doda energii do zabawy i kreowania. Podczas gdy będziesz "w podróży z kakao", otulą Cię dźwięki grane dla Ciebie na żywo. Będzie to zarówno prosta rytmiczna muzyka jak i doświadczenie ASMR.

prowadzenie: Agnieszka Burzyńska

Mobirise

NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA SESJA ODDECHOWA?

polega na chwilowym oderwaniu się od codziennego schematu oddechowego i tym samym zajściu zmian w całym organizmie. 

W trakcie spotkania będziesz oddychała intensywnie i głęboko bez przerwy przez czas około 45 minut, po czym następuje czas integracji, około 30 minut. Podczas sesji ciało jest bardzo intensywnie dotleniane.

W trakcie sesji możesz doświadczać intensywnych wrażeń emocjonalnych i fizycznych. Mogą one być zarówno przyjemne jak i nieprzyjemne, co samo w sobie nie ma istotnego znaczenia dla skuteczności i rezultatu sesji. Po sesji doświadczasz odnowienia przepływu między trzema głównymi centrami energetycznymi: głowa – serce – trzewia. Ciało, emocje i umysł harmonizują się i dochodzi do integracji – co odczuwa się jako błogi spokój, miłość, wolność, radość bez przyczyny. TWÓRCZA PRACA Z CELAMI

To spotkanie, na którym połączymy praktyczne ćwiczenia z wiedzą teoretyczną oraz podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem jak wytyczać i dążyć do postawionych przez siebie celów.

Warsztat będzie składał się z dwóch części. W pierwszej z nich skoncentrujemy się na pracy z ciałem, uwalnianiu napięć i swobodnym ruchu, a zakończymy ją twórczą wizualizacją.
Druga część to wykład na temat specyfiki zmiany, jej mechanizmów oraz sposobów wyznaczanie własnych celów. Na koniec korzystając ze zdobytych narzędzi opierając się na obrazach waszej wizualizacji opracujecie własną drogę do swoich marzeń.
Pierwszym krokiem do Twojego marzenia jest uczestniczenie w tym warsztacie:) 

prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet

.

Mobirise

W bezpiecznej przestrzeni pracując z ruchem nawiążesz bliższy kontakt ze swoim ciałem, co pozwoli Ci lepiej odczytywać impulsy płynące z ciała, dzięki temu podejmowanie decyzji stanie się dużo łatwiejsze


 • WDECH - to wspólne rozpoczęcie dnia. To delikatne obudzenie ciała i umysłu. To ruch na świeżym powietrzu. To głębokie i świadome oddechy czystym górskim powietrzem. To kilka prostych asan pobudzających krążenie. To parę głośnych okrzyków by śmiało zaznaczyć światu swoją obecność. To poranna afirmacja życia i wdzięczności, by ze świeżą energią i pozytywnym nastawieniem wejść w kolejny twórczy dzień. 
  prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet
 • WYDECH - To czas na podzielenie się wszystkimi myślami, które uzbierały się w głowie przez cały dzień, czas na zadanie nurtujących pytań, czas na podzielenie się swoją historią. Usiądziemy w kręgu, żeby porozmawiać o sztuce, o pasji, o życiu...ale także usiądziemy, żeby zwyczajnie pobyć, pobyć razem. 
  prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet
Mobirise
 • DATA:  18-21.07.2024
 • MIEJSCE:  położona w  pięknej przestrzeni gór stołowych HOBBITOWA GÓRKA Gołaczów 19a, 57-343 Lewin Kłodzki. 
 • POKOJE: zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych : 4-, 5- lub jednym 10- osobowym
 • WYŻYWIENIE: śniadanie + obiad +  kolacja - wegetariańskie/wegańskie ; dodatkowo dla uczestników jest dostępny aneks kuchenny oraz kawa i herbata dostępne cały czas
 • DOJAZD: we własnym zakresie lub wspólnie kilkoma samochodami sprawdź dojazd!
 • WIEK: minimalny wiek uczestników to 18 lat
 • ZAJĘCIA  - przygotowaliśmy dla Was full pakiet, wspaniałych i rozwijających zajęć.  sprawdź grafik!

Cena obejmuje;
-warsztaty
-wegetariańskie/wegańskie wyżywienie,
-nocleg w malowniczym ośrodku.


A za co tak naprawdę płacisz?
- za dostępność doświadczonych instruktorów prawie przez 24h
-za bezpieczną przestrzeń, w której możesz się rozwijać
-za miejsce, w którym możesz okazywać emocje i nie jesteś oceniany
-za wsparcie Twojego indywidualnego procesu
-za ogromną dawkę motywacji na długie miesiące
-za przebywanie z grupą niesłychanie inspirujących ludzi oraz zawarcie nowych artystycznych przyjaźni
-za wsparcie mentorskie
-za zyskanie odwagi do spełniania marzeń

i oczywiście za warsztaty taneczne i aktorskie;)Zapewnienie bezpiecznej atmosfery jest dla nas priorytetem.  Wiemy, że tylko w takiej przestrzeni masz szansę zajrzeć głębiej w siebie.

Mobirise


Cena :
- 3100 zł przy zapisie od 1.06

Płatność podzielona jest na dwie części:

Zadatek w wysokości 400 zł płatny do 7 dni od zapisu oraz reszta kwoty do 15.06. SUMMER EXPERIENCE spiritual to edycja dla ludzi ceniących sobie rozwój osobisty i duchowy, to połączenie sztuki i duchowości oraz badania wzajemnego wpływu tych dwóch przestrzeni.

Popracujemy nad uwolnieniem naszych emocji w ruchu poprzez swobodny, nieskrępowany taniec. Uwolnimy nasz twórczy potencjał, odnajdziemy kontakt z naszym ciałem i stworzymy dla niego bezpieczną przestrzeń. Poprzez aktorstwo przyjrzymy się naszym emocjom, kontaktem z drugim człowiekiem oraz poszukamy w sobie odwagi do odkrycia swojej wrażliwości, na której będziemy budować sceniczne światy. 


W planie oprócz zajęć i tanecznych i aktorskich także głęboka sesja oddechowa prowadzona przez Agnieszką Burzyńską, ceremonia kakao, poranny rozruch, kąpiel w zimnej balii oraz wieczorne rozmowy o sztuce…

INFO:

Wszelkie aktualne informacje dotyczące kursów oraz warsztatów znajdziecie na fb oraz instagramie

TELEFON:

+48503046848

EMAIL:

kontakt.harmonyofart@gmail.com

kontakt.nascenie@gmail.com

Made with Mobirise