Ten wyjazd kierujemy bardziej do ludzi, którzy już jakiś czas zajmują się sztuką (minimum 2 lata uczestniczenia w zajęciach aktorskich lub tanecznych) i pragną związać się z nią zawodowo. Nasi wspaniali goście Ewelina Adamska-Porczyk oraz Bartosz Porczyk podzielą się swoim zawodowym doświadczeniem prowadząc swoje autorskie zajęcia.

To sytuacja wyjątkowa, gdyż na co dzień poza zajęciami w Akademii Teatralnej nie prowadzą warsztatów ani swoich otwartych grup. Na tym wyjeździe zagłębimy się bardziej w tajniki warsztatu aktora i tancerza, pogłębimy swoje umiejętności, a także poznamy nowe perspektywy. Przyjrzymy się także uważnie takim zagadnieniom jak wyraz sceniczny czy świadomość ciała.

Czeka na was zatem z otwartym sercem czwórka wybitnych specjalistów związanych od wielu lat z największymi scenami w Polsce, by w przyjaznej atmosferze w otoczeniu cudownej przyrody podzielić się swoim ogromnym doświadczeniem.

 • DATA:  11-14.07.2024
 • MIEJSCE:  położona w  pięknej przestrzeni gór stołowych HOBBITOWA GÓRKA Gołaczów 19a, 57-343 Lewin Kłodzki. 
 • POKOJE: zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych : 4-, 5- lub 10- osobowych
 • WYŻYWIENIE: śniadanie + obiad +  kolacja - wegetariańskie/wegańskie ; dodatkowo dla uczestników jest dostępny aneks kuchenny oraz kawa i herbata dostępne cały czas
 • DOJAZD: we własnym zakresie lub wspólnie kilkoma samochodami sprawdź dojazd!
 • WIEK: minimalny wiek uczestników to 18 lat
 • ZAJĘCIA  - przygotowaliśmy dla Was full pakiet, wspaniałych i rozwijających zajęć.  sprawdź grafik!

a to nasza wyjątkowa kadra...

Barbara Olech

choreografka, tancerka

Absolwentka Dana Foglia Mentorship program w Los Angeles i Londynie, stworzyła choreografię do licznych spektakli w całej Polsce m.in. do "Priscilli" TM Capitol czy  wielokrotnie nagradzanego hitu zeszłego sezonu Teatru Słowackiego i Teatru Szekspirowskiego "1989". Absolwentka pełnego treningu aktorskiego w Technice Meisnera. Możecie ją zobaczyć m.in. w Teatrze Muzycznym Capitol oraz Teatrze Variete w Krakowie.

Mikołaj Woubishet

aktor, reżyser

Związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Syrena i Teatrem Komedia w Warszawie.
Absolwent  AST  we Wrocławiu oraz coachingu na SWPSie.

Wieloletni wykładowca Studium Musicalowego Capitol. Występował także w licznych serialach oraz filmach. Pomysłodawca i asystent reżysera spektakli: "Umwuka" oraz wielokrotnie nagradzanego "Czekając na Otella" Laureat nagrody Grand Prix na XXIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Ewelina Adamska - Porczyk

choreografka, aktorka
 przez wiele lat związana z Teatrem Muzycznem Capitol we Wrocławiu. Autorka choreografii do takich spektakli jak:„Blaszany bębenek”, „Chicago” „Rodzina Adamsów” czy „Z ręką na gardle”. W zeszłym roku debiutowała jako reżyserka realizacją „Six” Teatru Syrena w Warszawie. Laureatka dyplomu mistrzowskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Współpracuje także z telewizją, tworzy choreografie do koncertów i teledysków m.in. Ralpha Kamińskiego.

Bartosz Porczyk

aktor, reżyser

absolwent PwstiTv w Łodzi. Związany z takimi teatrami jak: Teatr Polski i Teatr Capitol we Wrocławiu, Teatr Studio, Teatr Komedia w Warszawie. Laureat nagrody Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, laureat nagrody Aleksandra Zelwerowicza. Za kreacje Gustawa-Konrada w „Dziadach” był nominowany do Paszportu „Polityki”. Ma na koncie także wiele filmowych i serialowych ról.
Wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie.

Mobirise
 • WDECH - to wspólne rozpoczęcie dnia. To delikatne obudzenie ciała i umysłu. To ruch na świeżym powietrzu. To głębokie i świadome oddechy czystym górskim powietrzem. To kilka prostych asan pobudzających krążenie. To parę głośnych okrzyków by śmiało zaznaczyć światu swoją obecność. To poranna afirmacja życia i wdzięczności, by ze świeżą energią i pozytywnym nastawieniem wejść w kolejny twórczy dzień. 
  prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet
 • NA SCENIE - wprowadzenie Na tych zajęciach Mikołaj wraz z Basią wprowadzą Was w klimat i ideę całego wyjazdu. Skupimy się głównie na wszelkiego rodzaju ćwiczeniach integracyjnych, pracy z partnerem, rozluźnieniu ciała oraz budowaniu zaufania. 
  prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet
 • zajęcia Mikołaj Woubishet- zajęcia aktorskie. W tym roku popracujemy mocno z tekstem. Na przykładzie wybranych scen zajmiemy się ich analizą, odnajdywaniem informacji dotyczących scenicznego świata zawartych w słowach. A następnie jak najwiarygodniej zbudujemy relacje, odnajdziemy napięcia oraz poszukamy najciekawszych scenicznych rozwiązań.
 • zajęcia Barbara Olech - zajęcia taneczne oparte o technikę tańca współczesnego oraz style street dance. Podczas zajęć nauczysz się choreografii, która pozwoli Ci popracować nad świadomością ciała oraz jego relacji z muzyką. Następnie poprzez zadania popracujemy nad wykorzystaniem choreografii w najróżniejszy sposób, co pobudzi Twoje kreatywne myślenie i otworzy ścieżki, których do tej pory nie znał_ś.
 • zajęcia Ewelina Adamska - Porczyk - na tych zajęciach będziecie pracować na konkretnym materiale scenicznym z wybranego przez Ewelinę spektaklu, do którego stworzyła choreografie. Nauczycie się jednej z nich i na jej przykładzie przyjrzycie się intencjom zawartym w ruchu, poznacie jego ukryty przekaz i znaczenie. Ewelina jako artystka niebywale wszechstronna przekaże wam swoją wiedzę łączenia aktorstwa z tańcem oraz badania wzajemnych zależności tych dziedzin.
 • zajęcia Bartosz Porczyk - na zajęciach z Bartkiem zajmiecie się takimi zagadnieniami jak: interpretacja tekstu, czy integracja ciała z intencją. Poznacie kluczowe zagadnienia czołowych metod aktorskich. Przyjrzycie się pojęciu formy i nauczycie się korzystać z niej tak by nie zgubić przy tym treści 
 • WYDECH - To czas na podzielenie się wszystkimi myślami, które uzbierały się w głowie przez cały dzień, czas na zadanie nurtujących pytań, czas na podzielenie się swoją historią. Usiądziemy w kręgu, żeby porozmawiać o sztuce, o pasji, o naszych artystycznych początkach, trudnościach...ale także usiądziemy, żeby zwyczajnie pobyć, pobyć razem. 
  prowadzenie: Barbara Olech, Mikołaj Woubishet
Mobirise

Cena : 
- 3400 zł przy zapisie od 1.06

Cena obejmuje;
-warsztaty 
-wegetariańskie/wegańskie wyżywienie,
-nocleg w malowniczym ośrodku.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Płatność podzielona jest na dwie części:

Zadatek w wysokości 400 zł płatny do 7 dni od zapisu oraz reszta kwoty do 15.06. 

INFO:

Wszelkie aktualne informacje dotyczące kursów oraz warsztatów znajdziecie na fb oraz instagramie

TELEFON:

+48503046848

EMAIL:

kontakt.harmonyofart@gmail.com

kontakt.nascenie@gmail.com

How to build a free site - Look at here